Header ITASWE2.jpg

KONTAKTA OSS

Växel: 018-51 51 04
E-post: info@multibolaget.se
Besöksadress: Grafikgatan 32, Uppsala

FÖRSÄLJNINGSCHEF MULTIONE

STORKUNDSANSVARIG MULTIONE

Christopher Woods

018-430 71 20

christopher@multibolaget.se

FÖRSÄLJNING ENTREPRENAD & REDSKAP

STORKUNDSANSVARIG ENTREPRENAD & REDSKAP

Petter Hellman

018-430 71 32

petter@multibolaget.se

SERVICE & RESERVDELAR

EFTERMARKNADSCHEF

Glenn Carlsson

018-430 71 31

glenn@multibolaget.se

service@multibolaget.se

reservdelar@multibolaget.se

FÖRSÄLJNING

TRANSPORTBILSANSVARIG IVECO

Gary Claréus

018-430 71 27

gary@multibolaget.se

FÖRSÄLJNING

Thomas Nordh

018-430 71 26

thomas.nordh@multibolaget.se

VERKSTAD & SERVICE

Martin Westerman

service@multibolaget.se

martin@multibolaget.se

LOGISTIK & DISTRIBUTION

Kenneth Mårdh

kenneth@multibolaget.se

EKONOMI

Marie Johansson

018-430 71 24

faktura@multibolaget.se

VD

Niklas Söderman

018-51 51 04

niklas@multibolaget.se

VICE VD

Thomas Linnarsson

018-430 71 222

thomas@multibolaget.se

MARKNADSCHEF

Camilla Korpas

018-430 71 28

camilla@multibolaget.se

marknad@multibolaget.se

MARKNADSASSISTENT

Amanda Korpas

amanda@multibolaget.se

marknad@multibolaget.se

Genom att skicka fylla i kontaktformuläret samtycker du till vår integritetspolicy.

Tack för ditt meddelande, vi återkommer till dig så snart vi kan!