Header ITASWE2.jpg

Kontakta oss

Multibolaget AB är generalagent för MultiOne i Sverige. Vi är din helhetsleverantör av MultiOnes multifunktionella redskapsbärare / kompaktlastare och dess tillbehör. Med egen servicebil och auktoriserade återförsäljare och serviceverkstäder är vi din kompletta MultiOne-leverantör, och hjälper dig hela vägen med att hitta produkterna som passar dina ändamål, på dina villkor.

SERVICE & RESERVDELAR
Thomas Linnarsson

018-430 71 22

reservdelar@multibolaget.se

SÄLJ REGION UPPSALA
Gary Claréus

018-430 71 27

gary@multibolaget.se

SÄLJ REGION STOCKHOLM
Johan Mohlin

070-581 21 81

johan@multibolaget.se

FÖRSÄLJNINGSCHEF
PARTNERS & ÅTERFÖRSÄLJARE

Christopher Woods

070-581 22 31

christopher@multibolaget.se

EKONOMI
Marie Johansson

018-430 71 24

faktura@multibolaget.se

MARKNAD & MEDIA
Camilla Korpas

018-430 71 28

camilla@multibolaget.se

KONTAKT FINLAND
Teuvo Vanha

070-340 20 00

teuvo@multibolaget.se

VD
Niklas Söderman

018-51 51 04

niklas@multibolaget.se

Genom att skicka fylla i kontaktformuläret samtycker du till vår integritetspolicy.

Tack för ditt meddelande, vi återkommer till dig så snart vi kan!