top of page
MultiOne kompaktlastare

KONTAKTA 
MULTIONE SVERIGE

Försäljning

FÖRSÄLJNINGSCHEF MULTIONE

STORKUNDSANSVARIG MULTIONE

Christopher Woods

018-430 71 20

christopher@multibolaget.se

FÖRSÄLJNING

TRANSPORTBILSANSVARIG IVECO

Gary Claréus

018-430 71 27

gary@multibolaget.se

FÖRSÄLJNING ENTREPRENAD & REDSKAP

STORKUNDSANSVARIG ENTREPRENAD & REDSKAP

Petter Hellman

018-430 71 32

petter@multibolaget.se

Service & reservdelar

EFTERMARKNADSCHEF

Glenn Carlsson

018-430 71 31

glenn@multibolaget.se

service@multibolaget.se

reservdelar@multibolaget.se

VERKSTAD & SERVICE

Martin Westerman

service@multibolaget.se

martin@multibolaget.se

LOGISTIK & DISTRIBUTION

Kenneth Mårdh

kenneth@multibolaget.se

Ekonomi
Marknad

EKONOMI

Marie Johansson

018-430 71 24

faktura@multibolaget.se

MARKNADSCHEF

Camilla Korpas

018-430 71 28

camilla@multibolaget.se

marknad@multibolaget.se

MARKNADSASSISTENT

Amanda Korpas

amanda@multibolaget.se

marknad@multibolaget.se

Ledning

VD

Niklas Söderman

018-51 51 04

niklas@multibolaget.se

VICE VD

Thomas Linnarsson

018-430 71 222

thomas@multibolaget.se

Vill du att vi kontaktar dig?
Fyll i dina uppgifter i formuläret så återkommer vi så snart vi kan.

Genom att skicka fylla i kontaktformuläret samtycker du till vår integritetspolicy.

Tack för ditt meddelande,
vi återkommer till dig så snart vi kan!

bottom of page